Następnym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałośćJedną z pionierskich korporacji, zajmujących się wytwórczością oraz dystrybucją akcesoriów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Akcesoryjnym profilem działalności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz wytrzymałość. FAM na dodatek proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na własną innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca poboczną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy ambulatoria. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki jakiemu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się bakterii pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się kolosalna ilość osób. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na rozmaitego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Następnym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca zastosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej informacji na jego temat wolno uzyskać na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest znakomitym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Najnowsze artykuły:

Top